تعداد آیتم ها در هر صفحه

سال97 ، سال حمایت از کالای ایرانی

گروه تولیدی کپکو(KPCO) فرار رسیدن سال 1397 را خدمت حامیان و شرکای تجاری خود تبریک عرض می نماید. صمیمانه از حمایت شما عزیزان از محصولات با کیفیت ایرانی که موجبات رشد و پیشرفت جوانان این مرز و بوم را فراهم نموده اید ، سپاس گزاریم و متعهد می شویم با استفاده از نقطه نظرات کیفی شما عزیزان ، روز به روز بر تلاش خود در جهت افزایش میزان کیفیت محصولات (هایریک(Hiric)(محصول سفارشی و خاص ایرانی) و کپسو(Kepso)(محصول اقتصادی ایرانی)) بیفزاییم. رضایت مشتریان و شرکای تجاری گروه تولیدی کپکو(KPCO) از کیفیت محصولات ، بزرگترین سرمایه این گروه جوان است.

تونرچیست؟

تونر، پودری خاص با فشردگی و غلظت زیاد است. ترکیبات اصلی تونر شامل: پودر کربن، پلیمرهای خاص ، پلی‌استر، رزین و اکسیدآهن است. در ادامه‌ی مراحل چاپ، تونر بر سطح درام پخش می‌شود. تونر بار الکتریسته‌ی ساکن ولی مخالف بار درام را دارد، این پودر تنها به نقاطی می‌چسبد که دارای بار مثبت هستند و در حقیقت تصویر مورد نظر به شیوه‌ای قابل مشاهده شکل می‌گیرد. هر قدر تونر جنس مرغوب‌تری داشته باشد بهتر به درام چسبیده و کیفیت چاپ بالا می‌رود.

به دنبال تهیه چه کیفیت کالایی هستید؟

یکی از دستگاه هایی که امروزه در هر سازمان و اداره ای می توان یافت ، پرینتر و یا دستگاه چاپ است که می توان آنرا بر اساس نوع عملکرد و کارایی به دسته های مختلفی تقسیم بندی نمود . اما متاسفانه اکثر کاربران هنگام خرید این نوع دستگاه ها توجه چندانی به متناسب بودن آن با نوع نیازشان نداشته و این امر سبب می گردد تا غالبا دستگاه های تهیه شده با توجه به نوع کاری که قرار است انجام دهند چندان برایشان مقرون به صرفه به نظر نرسند.

تفاوت‌ کارتریج لیزری و کارتریج جوهری

کارتریج‌های لیزری از نظر قیمت به نسبت گران‌تر از کارتریج‌های جوهری هستند همانطور که از نظر کیفیت نیز در رده بالاتری از کارتریج‌های جوهری قرار دارند. کارتریج جوهرافشان برای کارهای حرفه‌ای مانند عکاسی و چاپ عکس مناسب‌ترند، زیرا تاثیری که کارتریج‌های جوهری بروی کیفیت عکس می‌گذارند خیلی بیشتر از کارتریج‌های لیزری است. ظرفیت کارتریج‌های جوهرافشان نسبت به کارتریج‌های لیزری کمتر است و صفحات محدودتری را چاپ می‌کند. یک کارتریج لیزری قادر است تا ۵ هزار صفحه را پرینت بگیرد. سرعت چاپ کارتریج‌های جوهری کمتر از کارتریج‌های لیزری (تونر) است.