گروه تولیدی کپکو(KPCO) در سال 1395 محصول ایرانی را با مشارکت شرکت های درجه یک خارجی در نقاط مختلف این کره خاکی ، تحت عنوان برند هایریک(Hiric) و کپسو(Kepso) در ایران بصورت کاملا انحصاری تولید نموده است.

شعار محصول هایریک(Hiric) ارائه بالاترین کیفیت از ریبون های صدورآنی کارت ، تونر کارتریج و درام یونیت می باشد که در نتیجه امر این کالا جایگزین محصولات اورجینال در ایران گردد که با قیمت های غیر معقول درحال عرضه می باشد.
این کیفیت کالا نه تنها دارای دو سال گارانتی تعویض می باشد بلکه به دلیل درجه اطمینان به کیفیت و کارایی آن ، از جانب تیم فنی گروه تولیدی کپکو ، کپکو سرویس ، به مشتریان محترم ، ضمانت نامه ای تحت عنوان ضمانت سلامت دستگاه نیز ارائه می گردد؛ درصورت بروز کوچکترین مشکل به دستگاه استفاده کننده از محصولات هایریک ، تمامی ضرر و زیان وارده بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای از جانب مشتری محترم ، توسط گروه تولیدی کپکو جبران می گردد.

درکنار محصولات با کیفیت و درجه یک هایریک(Hiric) ، طیفی از مشتریان محترم در گوشه نقاط کشور از محصولات طرح با درجه کیفیت نامناسب استفاده می نموده اند که شایسته و درخور استفاده در کشور نبوده است. لذا این گروه تولیدی محصولات کپسو(Kepso) را در اختیار این دسته از مشتریان قرار داده است که تحت عنوان کالای اقتصادی و با درجه کیفیت پایینتر نسبت به محصولات سفارشی و خاص هایریک منتهی امر با درجه کیفیت به نسبت خیلی بالاتر از محصولات تجار ایرانی عرضه می گردد.

انتخاب با شماست که کالای اورجینال یا طرح تهیه نمایید ولی با یکبار تست محصولات گروه تولیدی کپکو به میزان کیفیت آن پی خواهید برد.
افتخار ما جلب رضایت شماست!